• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Sprchová hadice MEXEN 175 cm chrom




fire Dnes 15 objednávek person 29 lidí si prohlíží person Akční cena
Cena od 295Kč
Krátký popis sprchová hadice mexen 175 cm chrom

Specifikace produktu: Povrchová úprava: chrom Materiál: PVC Délka hadice: 175 cm Připojení: G 1/2 " Mosazné hroty Hladký povrch usnadňuje udržování čistoty Otočné hroty zabraňují kroucení Pružný materiál odolný proti roztažení a ohnutí Sprchová hadice MEXEN 175 cm chrom z kategorie sprchové hadice.

Celý popis
  • Cena od: 295 Kč
  • Produkt: Skladem
  • Snadná reklamace: ANO
  • Doprava:

Nejnižší cena Sprchová hadice MEXEN 175 cm chrom



Na níže uvedených eshopech se prodává Sprchová hadice MEXEN 175 cm chrom a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.


Kde mají Sprchová hadice MEXEN 175 cm chrom v akci?





Produkt Sprchová hadice MEXEN 175 cm chrom z kategorie Sprchové hadice si můžete zakoupit například v internetovém obchodě houseland.cz za cenu 295 Kč.


Informace o Sprchová hadice MEXEN 175 cm chrom


Dostupnost

Skladem

Hodnocení

Kategorie

Sprchové hadice

Výrobce

MEXEN

Obchod

houseland.cz

Cena

295

EAN

5907709117150

Materiál

Plast

Délka

175 cm


Často kladené otázky k Sprchová hadice MEXEN 175 cm chrom


❓ Kolik stojí Sprchová hadice MEXEN 175 cm chrom?

Produkt Sprchová hadice MEXEN 175 cm chrom můžete zakoupit již od 295Kč v eshopu houseland.cz


❓ Kde koupit Sprchová hadice MEXEN 175 cm chrom?

Produkt Sprchová hadice MEXEN 175 cm chrom si můžete zakoupit například v eshopu houseland.cz


❓ Je Sprchová hadice MEXEN 175 cm chrom skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Sprchová hadice MEXEN 175 cm chrom skladem. Podívat se můžete třeba na eshop houseland.cz


❓ Jaký je EAN kód Sprchová hadice MEXEN 175 cm chrom?

EAN kód pro výrobek Sprchová hadice MEXEN 175 cm chrom je: 5907709117150





Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další sprchové hadice. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další sprchové hadice podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší sprchové hadice.


Hledáte další výrobky od značky mexen?


Od značky mexen máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od mexen.

Detailní informace a recenze Sprchová hadice MEXEN 175 cm chrom

Specifikace produktu: Povrchová úprava: chrom Materiál: PVC Délka hadice: 175 cm Připojení: G 1/2 " Mosazné hroty Hladký povrch usnadňuje udržování čistoty Otočné hroty zabraňují kroucení Pružný materiál odolný proti roztažení a ohnutí

Parametry Sprchová hadice MEXEN 175 cm chrom


Materiál

Plast

Délka

175 cm

Veškeré další parametry výrobku Sprchová hadice MEXEN 175 cm chrom naleznete například na webu houseland.cz

Štítky pouktu Sprchová hadice MEXEN 175 cm chrom

Pro produkt Sprchová hadice MEXEN 175 cm chrom v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.