• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

applemix.cz v akci


applemix.cz je internetový obchod, který má ve své nabídce následující produkty. Zobrazujeme Vám kompletní sortiment produktů od internetováho obchodu applemix.cz


Recenze applemix.cz

Obchod applemix.cz má ve své nabídce více než 9545 produktů. V sortimentu naleznete spoustu zboží. Internetový obchod applemix.cz nabízí spoustu slev, dopravu zdarma a většinu produktů mají skladem!


applemix.cz - slevové kupóny a slevy

Obchod applemix.cz nabízí spoustu slevových kupónů a slev. Od určité částky nabízejí i dopravu zdarma.
V tomto eshopu najdete mnoho produktů v rozmanitých kategoriích, najdete tu slevy, dopravu zdarma a spoustu výhod. Všechny jejch produkty jsou kvalitní a můžete si být jistí, že je najdete vždy za nejlepší možnou cenu. Mají širokou škálu zboží. Jejich produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby vám poskytly maximální pohodlí a trvanlivost. Můžete si být jistí, že eshop applemix.cz nabízí nejlepší možnou kvalitu a nejlepší služby. Můžete si být jistí, že vaše nákupy budou bezpečné a že budete spokojeni s jejich servisem. Díky jejich kvalitním produktům, slevám a dopravě zdarma můžete ušetřit peníze a čas při nákupu. Takže neváhejte a navštivte tuto kategorii produktů, kde najdete vše, co potřebujete!


Počet výsledků: 9545

Obyčejná ochranná fólie pro Apple iPhone 4 / 4S - čirá

Obyčejná ochranná fólie pro Apple iPhone 4 / 4S - čirá   100% průhlednost. Vysoká odolnost proti poškrábání. Dokonalé zachování dotykových vlastností displeje a snadná manipulace.   Doplňková služba: odborná instalace fólie 90 Kč

Cena od 39 Kč

Ochranná fólie pro Apple iPod Touch 4 - čirá

Ochranná fólie pro Apple iPod Touch 4?? - čirá   100% průhlednost. Vysoká odolnost proti poškrábání. Dokonalé zachování dotykových vlastností displeje a snadná manipulace. Doplňková služba: odborná instalace fólie 90 Kč?????

Cena od 19 Kč

Ochranná anti-reflexní (matná) fólie pro Apple iPod Touch 4

Ochranná anti-reflexní (matná) fólie pro Apple iPod Touch 4?? anti-reflexní úprava. 100% průhlednost. Vysoká odolnost proti poškrábání. Dokonalé zachování dotykových vlastností displeje a snadná manipulace. Doplňková služba: odborná instalace fólie 90 Kč?????

Cena od 19 Kč

Ochranná zrcadlová fólie pro Apple iPod Touch 4

Ochranná zrcadlová fólie pro Apple iPod Touch 4?   99% průhlednost. Vysoká odolnost proti poškrábání. Dokonalé zachování dotykových vlastností displeje a snadná manipulace. Doplňková služba: odborná instalace fólie 90 Kč?????

Cena od 19 Kč

3D ochranná fólie pro Apple iPhone 4 / 4S (přední a zadní) - šestiúhelníky

3D ochranná fólie pro Apple iPhone 4 / 4S (přední a zadní) - 6ti úhelníky   Fólie s texturou mimo displej.  Speciální povrch fólie tvoří proti světlu 3D efekt textury na telefonu.  3D textura je jen mimo displej, vůbec nebrání pohledu na obrazovku telefonu. Fólie chrání iPhone 4/4S z obou stran před škrábanci, odřením a jiným poškozením, přitom neovlivní dotekovou odezvu telefonu.  Skvělé řešení pro ty,...

Cena od 5 Kč

Ochranná fólie pro Apple iPad mini / mini 2 / mini 3 - čirá

?Ochranná fólie pro Apple iPad mini / mini 2 / mini 3 - čirá?   Speciální a kvalitní ochranná fólie navržená přímo na tělo vašeho iPadu mini / mini 2 / mini 3. ?Fólie je 100% průhledná.? ?Fólie chrání přední stranu iPadu mini před škrábanci, odřením a jiným poškozením, přitom neovlivní jeho dotekovou odezvu. ?Snadná přilnavost fólie k displeji. ?Součástí balení je také hadřík z mikrovlákna...

Cena od 99 Kč

3D ochranná fólie pro Apple iPhone 5 / 5C - se vzorem trojúhelníků (přední + zadní)

3D ochranná fólie pro Apple iPhone 5 / 5C - se vzorem trojúhelníků (přední + zadní) Doplňková služba: odborná instalace fólie 140 Kč Tato ochranná fólie nelze použít pro Apple iPhone 5S / SE, jelikož velikost blesku tohoto telefonu je jiná (větší) než u Apple iPhone 5 / 5C.    

Cena od 19 Kč

Ochranná fólie pro Apple iPhone 5C - čirá

?Ochranná fólie pro Apple iPhone 5C - čirá   100% průhlednost. Vysoká odolnost proti poškrábání. Dokonalé zachování dotykových vlastností displeje a snadná manipulace. Doplňková služba: odborná instalace fólie 90 Kč???????

Cena od 99 Kč

Super odolná ochranná fólie pro Apple iPhone 4 / 4S - přední a zadní

?Super odolná ochranná fólie pro Apple iPhone 4 / 4S - přední a zadní?   Touto vysoce odolnou fólií je zaručena extrémní bezpečnost pro vaše "jablečné zařízení". Ochranné fólie jsou provedené ze speciálních kompozitních materiálů s vysokou kvalitou, absorpcí nárazu a trvanlivostí. Fólie jsou navrženy přímo na tělo vašeho iPhonu 4 / 4S.? Fólie jsou provedeny ze 4 vrstev, které tvoří dokonalou funkci...

Cena od 39 Kč

Ochranná fólie ENKAY pro Apple MacBook Air 13.3 - anti-reflexní (matná)

Ochranná fólie ENKAY pro Apple MacBook Air 13.3 - anti-reflexní (matná)

Cena od 299 Kč

Ochranná fólie ENKAY pro Apple MacBook Pro 13 - anti-reflexní (matná)

Ochranná fólie ENKAY pro Apple MacBook Pro 13" - anti-reflexní (matná)?   Tato ochranná fólie není určena pro Apple MacBook Pro 13" Retina.  

Cena od 399 Kč

Ochranná fólie ENKAY pro Apple MacBook Pro 13 - čirá HD

?Ochranná fólie ENKAY pro Apple MacBook Pro 13" - čirá HD   Tato ochranná fólie není určena pro Apple MacBook Pro 13" Retina.

Cena od 399 Kč

Ochranná fólie ENKAY pro Apple MacBook Pro 15.4 - anti-reflexní (matná)

Ochranná fólie ENKAY pro Apple MacBook Pro 15.4" - anti-reflexní (matná)?   Tato ochranná fólie není určena pro Apple MacBook Pro 15.4" Retina.??  

Cena od 299 Kč

Ochranná fólie ENKAY pro Apple MacBook Pro 15.4 - čirá HD

Ochranná fólie ENKAY pro Apple MacBook Pro 15.4" - čirá HD?   Tato ochranná fólie není určena pro Apple MacBook Pro 15.4" Retina?

Cena od 399 Kč

Fólie ENKAY Apple MacBook Pro 13 Retina - ochranná čirá HD

Fólie ENKAY Apple MacBook Pro 13" Retina - ochranná čirá HD   Tato ochranná fólie LCD není určena pro Apple MacBook Pro 13" (starší verze).

Cena od 349 Kč

Fólie ENKAY pro Apple MacBook Pro 13 Retina - ochranná antireflexní (matná)

  Fólie ENKAY pro Apple MacBook Pro 13" Retina - ochranná antireflexní (matná)   Tato ochranná fólie LCD není určena pro Apple MacBook Pro 13" (starší verze).

Cena od 349 Kč

Fólie ENKAY pro Apple MacBook Pro 15 Retina - ochranná antireflexní (matná)

Fólie ENKAY pro Apple MacBook Pro 15" Retina - ochranná antireflexní (matná) Tato ochranná fólie LCD není určena pro Apple MacBook Pro 15" (starší verze).

Cena od 369 Kč

Náhradní fólie pro snadné připevnění i vyjmutí baterie pro Apple iPhone 4/4S - kvalita A+

Náhradní fólie pro snadné připevnění i vyjmutí baterie pro Apple iPhone 4/4S - kvalita A+   Náhradní servisní díl pro Apple iPhone 4/4S. Jedná se o náhradní lepící fólii na které je upevněna baterie telefonu. Při výměně baterie ztrácí tato zabudovaná fólie na lepivosti a proto je vhodné ji při zásahu vyměnit za novou. Vhodné výměnit při výměně baterie telefonu. Výměna vyžaduje zručnost, ukázka výměny...

Cena od 49 Kč

Baterie pro Apple iPad 1.gen. - kvalita A+

Baterie pro Apple iPad 1.gen. - kvalita A+   Doporučujeme: Každou novou baterii je dobré před běžným používáním formovat / kalibrovat. Baterii zcela vybijte, dokud se přístroj sám nevypne. Přístroj následně připojte ke zdroji elektrického napětí a bez přerušení či používání baterii nabijte na 100%, nejlépe krátkodobě přebíjejte. Opakujte alespoň dvakrát po sobě. Tímto postupem zajistíte pohyb všech elektronů...

Cena od 549 Kč

Baterie pro Apple iPad 3. / 4.gen. - kvalita A

Baterie pro Apple iPad 3. / 4.gen. - kvalita A?   Doporučujeme: Každou novou baterii je dobré před běžným používáním formovat / kalibrovat. Baterii zcela vybijte, dokud se přístroj sám nevypne. Přístroj následně připojte ke zdroji elektrického napětí a bez přerušení či používání baterii nabijte na 100%, nejlépe krátkodobě přebíjejte. Opakujte alespoň dvakrát po sobě. Tímto postupem zajistíte pohyb všech...

Cena od 499 Kč

Baterie pro Apple iPad mini (4440mAh) - kvalita A+

Baterie pro Apple iPad mini (4440mAh) - kvalita A+?   Velmi dlouhá výdrž a vysoká kvalita. Slouží k nahrazení poškozené nebo špatné baterie?   Doporučujeme: Každou novou baterii je dobré před běžným používáním formovat / kalibrovat. Baterii zcela vybijte, dokud se přístroj sám nevypne. Přístroj následně připojte ke zdroji elektrického napětí a bez přerušení či používání baterii nabijte na 100%,...

Cena od 499 Kč

Baterie pro Apple iPad 2.gen. (6500mAh) - kvalita A+

Baterie pro Apple iPad 2.gen. (6500mAh) - kvalita A+ Kompatibilní modely jsou A1395 A1396 A1397 Kapacita 6500 mAh

Cena od 499 Kč

Sada šroubků / šroubky pro Apple iPhone 3G / 3GS

Sada šroubků / šroubky pro Apple iPhone 3G / 3GS Kompletní sada šroubků pro telefon Apple iPhone 3G / iPhone 3GS. Pokud je při instalaci poztrácíte, balíček šroubků se Vám bude hodit.

Cena od 149 Kč

Náhradní šroubky pro Apple iPhone 4

Náhradní šroubky pro Apple iPhone 4   Balení obsahuje 40 náhradních šroubků pro iPhone 4. Materiál: Nerezová ocel

Cena od 149 Kč

Speciální šroubek s okem pro Apple iPhone 4 / 4S

Speciální šroubek s okem pro Apple iPhone 4 / 4S   Speciální šroubek s okem určený do spodní části vašeho přístroje. Umožňuje následně přidělat k telefonu šnůrku, karabinu či poutko. Vhodné používat v prostředí, kde hrozí pád telefonu na zem. K deinstalaci původního šroubku doporučujeme zakoupit tento šroubovák.

Cena od 69 Kč

Náhradní křížový šroubek pro Apple iPhone 4

Náhradní křížový šroubek pro Apple iPhone 4   Náhradní šroubkek "křížový" pro Apple iPhone 4. Vyroben z vysoce kvalitního materiálu a 100% pasuje na své místo. Slouží pro výměnu šroubku v případě jeho poškození či ztracení původního. K instalaci šroubku budete potřebovat jakýkoliv úzký křížový šroubovák.   Poznámka: U novějších telefonů Apple iPhone 4 se mohou vyskytovat také "Pentalobe"...

Cena od 19 Kč

Sada šroubků / šroubky pro Apple iPad 2. / 3. / 4.gen. - kvalita A+

?Sada šroubků / šroubky pro Apple iPad 2. / 3. / 4.gen.? - kvalita A+   Náhradní díl vysoké kvality pro Apple iPad 2. / 3. / 4.generace. Jedná se o kompletní sadu šroubků pro uvedené zařízení.

Cena od 199 Kč

Náhradní šroubek konektoru baterie pro Apple iPhone 4S - kvalita A

?Náhradní šroubek konektoru baterie pro Apple iPhone 4S? - kvalita A   V případě potřeby nahrazení stávajícího šroubku konektoru baterie pro Apple iPhone 4S použijte tento námi nabízený.

Cena od 19 Kč

Náhradní šroubky (sada 10ks) pro Apple MacBook Air 11 A1370 / Air 13 A1369 a A1466 - kvalita A+

Náhradní šroubky (sada 10ks) pro Apple MacBook Air 11" A1370 / Air 13" A1369 a A1466 - kvalita A+?

Cena od 299 Kč

Náhradní šroubek na spodní část Apple iPhone 5 / 5S / 6 / 6 Plus - zlatý

Šroubek na spodní část Apple iPhone 5 / 5S / SE / 6 / 6S / 6 Plus / 6S Plus - zlatý

Cena od 19 Kč

Náhradní šroubky (sada 10ks) pro Apple MacBook Air (modely A1237, A1304 Late 2008)

Náhradní šroubky (sada 10ks) pro Apple MacBook Air (modely A1237, A1304 Late 2008)?

Cena od 249 Kč

Šroubky pro uchycení klávesnice na Apple MacBook (modely A1278, A1286, A1297, A1370, A1369, A1398, A1425) - černé

Šroubky pro uchycení klávesnice na Apple MacBook (modely A1278, A1286, A1297, A1370, A1369, A1398, A1425) - černé

Cena od 149 Kč

Šroubky pro uchycení klávesnice na Apple MacBook (modely A1278, A1286, A1297, A1370, A1369, A1398, A1425, A1502) - stříbrné

Šroubky pro uchycení klávesnice na Apple MacBook (modely A1278, A1286, A1297, A1370, A1369, A1398, A1425, A1502) - stříbrné

Cena od 199 Kč

Šroubky pro uchycení klávesnice na Apple MacBook (modely A1398, A1425, A1502) - černé

Šroubky pro uchycení klávesnice na Apple MacBook (modely A1398, A1425, A1502) - černé

Cena od 99 Kč

Náhradní šroubek na spodní část Apple iPhone 5 / 5S / 6 / 6 Plus - stříbrný - kvalita A+

Šroubek na spodní část Apple iPhone 5 / 5S / SE / 6 / 6S / 6 Plus / 6S Plus - stříbrný - kvalita A+

Cena od 19 Kč

Rámeček / šuplík na Micro SIM pro Apple iPhone 4 / 4S - kvalita A+

Rámeček / šuplík na Micro SIM pro Apple iPhone 4 / 4S - kvalita A+   - Redukce Micro SIM na standardní SIM kartu - Pomocí samolepky si snadno ostřihnete standartní SIM kartnu na Micro SIM - Nebudete muset platit polatky za dvojí data - Můžete používat jednu SIM kartu na všech zařízeních - Použití je velice jednoduché Výměnný rámeček je náhrada za originální šuplík na Micro SIM kartu. Výborný při ztrátě...

Cena od 99 Kč

Rámeček / šuplík na Micro SIM pro Apple iPad 1.gen. - kvalita A+

Rámeček / šuplík na Micro SIM pro Apple iPad 1.gen. - kvalita A+   - Redukce Micro SIM na standardní SIM kartu - Pomocí samolepky si snadno ostřihnete standartní SIM kartnu na Micro SIM - Nebudete muset platit polatky za dvojí data - Můžete používat jednu SIM kartu na všech zařízeních - Použití je velice jednoduché Výborný při ztrátě nebo poškození rámečku / šuplíku. Kompatibilní s Apple iPad.  ...

Cena od 119 Kč

Slot na SIM kartu pro Apple iPad 3.gen. (3G verze) - kvalita A+

?Slot na SIM kartu pro Apple iPad 3.gen.? (3G verze) - kvalita A+   Náhradní díl vysopké kvality pro Apple iPad 3.generace (3G verze). Jedná se o slot na SIM kartu.

Cena od 179 Kč

Rámeček / šuplík na Micro SIM pro Apple iPad 2. / 3. / 4.gen. (3G verze) - kvalita A+

Rámeček / šuplík na Micro SIM pro Apple iPad 2. / 3. / 4.gen. (3G verze) - kvalita A+    - Redukce Micro SIM na standardní SIM kartu - Pomocí samolepky si snadno ostřihnete standartní SIM kartnu na Micro SIM - Nebudete muset platit polatky za dvojí data - Můžete používat jednu SIM kartu na všech zařízeních - Použití je velice jednoduché Výměnný rámeček je náhrada za originální šuplík na Micro SIM kartu....

Cena od 119 Kč

Kolébka pro vysunutí SIM rámečku / šuplíku pro Apple iPhone 4 / 4S

?Kolébka pro vysunutí SIM rámečku / šuplíku pro Apple iPhone 4 / 4S? Náhradní kolébka pro vysunutí SIM rámečku (rámeček / šuplík Micro SIM).

Cena od 59 Kč

Rámeček / šuplík na Nano SIM pro Apple iPhone 5C - zelený - kvalita A+

Rámeček / šuplík na Nano SIM pro Apple iPhone 5C - zelený - kvalita A+   - Redukce Micro SIM na standardní SIM kartu - Pomocí samolepky si snadno ostřihnete standartní SIM kartnu na Micro SIM - Nebudete muset platit polatky za dvojí data - Můžete používat jednu SIM kartu na všech zařízeních - Použití je velice jednoduché Výměnný rámeček je náhrada za originální šuplík na Nano SIM kartu.   Přehled...

Cena od 149 Kč