• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Power System Power AB Wheel 4006




fire Dnes 15 objednávek person 29 lidí si prohlíží person Akční cena
Cena od 235Kč
Krátký popis power system power ab wheel 4006

Posilovací kolečko Power AB Wheel je ideálním nástrojem pro posílení břišních svalů a zlepšení celkové fyzické kondice. Díky dvojitému kolečku nabízí stabilnější záběr, což usnadňuje cvičení a zvyšuje jeho efektivitu. Kompaktní a lehké provedení umožňuje snadnou mobilitu, takže si můžete zacvičit kdekoliv. Protiskluzové neoprénové rukojeti zajišťují komfortní úchop a bezpečnost při cvičení.Vlastnosti:Posiluje ruce, ramena, záda, paže, břicho, nohy a bokyDvojité kolečko pro stabilnější záběrKompaktní a lehké provedení pro lepší mobilituProtiskluzové neoprénové rukojeti pro komfortní úchopBalení obsahuje 1 kus.Obecné nařízení o bezpečnosti výrobků [2023/988] (EU GPSR):Výrobce: ARIANA SPORTS s.r.o.Roztylské náměstí... Power System Power AB Wheel 4006 z kategorie pomůcky na cvičení.

Celý popis
  • Cena od: 235 Kč
  • Produkt: Skladem
  • Snadná reklamace: ANO
  • Doprava:

Nejnižší cena Power System Power AB Wheel 4006



Na níže uvedených eshopech se prodává Power System Power AB Wheel 4006 a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.


Kde mají Power System Power AB Wheel 4006 v akci?





Produkt Power System Power AB Wheel 4006 z kategorie Pomůcky na cvičení si můžete zakoupit například v internetovém obchodě benu.cz za cenu 235 Kč.


Informace o Power System Power AB Wheel 4006


Dostupnost

Skladem

Hodnocení

Kategorie

Pomůcky na cvičení

Výrobce

Power System

Obchod

benu.cz

Cena

235

EAN

4006001000007


Často kladené otázky k Power System Power AB Wheel 4006


❓ Kolik stojí Power System Power AB Wheel 4006?

Produkt Power System Power AB Wheel 4006 můžete zakoupit již od 235Kč v eshopu benu.cz


❓ Kde koupit Power System Power AB Wheel 4006?

Produkt Power System Power AB Wheel 4006 si můžete zakoupit například v eshopu benu.cz


❓ Je Power System Power AB Wheel 4006 skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Power System Power AB Wheel 4006 skladem. Podívat se můžete třeba na eshop benu.cz


❓ Jaký je EAN kód Power System Power AB Wheel 4006?

EAN kód pro výrobek Power System Power AB Wheel 4006 je: 4006001000007





Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další pomůcky na cvičení. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další pomůcky na cvičení podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší pomůcky na cvičení.


Hledáte další výrobky od značky power system?


Od značky power system máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od power system.

Detailní informace a recenze Power System Power AB Wheel 4006

Posilovací kolečko Power AB Wheel je ideálním nástrojem pro posílení břišních svalů a zlepšení celkové fyzické kondice. Díky dvojitému kolečku nabízí stabilnější záběr, což usnadňuje cvičení a zvyšuje jeho efektivitu. Kompaktní a lehké provedení umožňuje snadnou mobilitu, takže si můžete zacvičit kdekoliv. Protiskluzové neoprénové rukojeti zajišťují komfortní úchop a bezpečnost při cvičení.Vlastnosti:Posiluje ruce, ramena, záda, paže, břicho, nohy a bokyDvojité kolečko pro stabilnější záběrKompaktní a lehké provedení pro lepší mobilituProtiskluzové neoprénové rukojeti pro komfortní úchopBalení obsahuje 1 kus.Obecné nařízení o bezpečnosti výrobků [2023/988] (EU GPSR):Výrobce: ARIANA SPORTS s.r.o.Roztylské náměstí 2619/46, 141 00 Praha 4, Česká [email protected]

Parametry Power System Power AB Wheel 4006


Veškeré další parametry výrobku Power System Power AB Wheel 4006 naleznete například na webu benu.cz

Štítky pouktu Power System Power AB Wheel 4006

Pro produkt Power System Power AB Wheel 4006 v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.