• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Nutrend Protein Porridge 50 g čokoláda




fire Dnes 15 objednávek person 29 lidí si prohlíží person Akční cena
Cena od 34Kč
Krátký popis nutrend protein porridge 50 g čokoláda

Lahodná proteinová ovesná kaše, která obsahuje 30% mimořádně kvalitní bílkoviny (mléčný proteinový izolát), je bohatá na vlákninu, bezlepková a lehce stravitelná. Tím však výčet jejích benefitů zdaleka nekončí - obsahuje vápník, vitamin K i tolik potřebný vitamin D. V jejím složení najdete rovněž velké množství chia semínek a unikátní směs vitaminů a minerálů. Stačí pouze zalít vodou a za 2 minuty je kaše hotová. Proteinová ovesná kaše se stává jednou z nejoblíbenějších možností rychle připravené snídaně, ale i vyhledávanou formou svačiny v průběhu dne. Vhodná kombinace živin vás nejen nasytí, ale dodá vhodný poměr všech živin. PROTEIN PORRIDGE od společnosti Nutrend je bohatá na vlákninu a obsahuje výhradně... Nutrend Protein Porridge 50 g čokoláda z kategorie proteiny.

Celý popis
  • Cena od: 34 Kč
  • Produkt: Skladem
  • Snadná reklamace: ANO
  • Doprava:

Nejnižší cena Nutrend Protein Porridge 50 g čokoláda



Na níže uvedených eshopech se prodává Nutrend Protein Porridge 50 g čokoláda a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.


Kde mají Nutrend Protein Porridge 50 g čokoláda v akci?





Produkt Nutrend Protein Porridge 50 g čokoláda z kategorie Proteiny si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Kulturistika.com za cenu 34 Kč.


Informace o Nutrend Protein Porridge 50 g čokoláda


Dostupnost

Skladem

Hodnocení

Kategorie

Proteiny

Výrobce

Nutrend

Obchod

Kulturistika.com

Cena

34

EAN

8594014864861

Počet dávek

1

Velikost balení

50 Gramů


Často kladené otázky k Nutrend Protein Porridge 50 g čokoláda


❓ Kolik stojí Nutrend Protein Porridge 50 g čokoláda?

Produkt Nutrend Protein Porridge 50 g čokoláda můžete zakoupit již od 34Kč v eshopu Kulturistika.com


❓ Kde koupit Nutrend Protein Porridge 50 g čokoláda?

Produkt Nutrend Protein Porridge 50 g čokoláda si můžete zakoupit například v eshopu Kulturistika.com


❓ Je Nutrend Protein Porridge 50 g čokoláda skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Nutrend Protein Porridge 50 g čokoláda skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Kulturistika.com


❓ Jaký je EAN kód Nutrend Protein Porridge 50 g čokoláda?

EAN kód pro výrobek Nutrend Protein Porridge 50 g čokoláda je: 8594014864861





Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další proteiny. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další proteiny podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší proteiny.


Hledáte další výrobky od značky nutrend?


Od značky nutrend máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od nutrend.

Detailní informace a recenze Nutrend Protein Porridge 50 g čokoláda

Lahodná proteinová ovesná kaše, která obsahuje 30% mimořádně kvalitní bílkoviny (mléčný proteinový izolát), je bohatá na vlákninu, bezlepková a lehce stravitelná. Tím však výčet jejích benefitů zdaleka nekončí - obsahuje vápník, vitamin K i tolik potřebný vitamin D. V jejím složení najdete rovněž velké množství chia semínek a unikátní směs vitaminů a minerálů. Stačí pouze zalít vodou a za 2 minuty je kaše hotová. Proteinová ovesná kaše se stává jednou z nejoblíbenějších možností rychle připravené snídaně, ale i vyhledávanou formou svačiny v průběhu dne. Vhodná kombinace živin vás nejen nasytí, ale dodá vhodný poměr všech živin. PROTEIN PORRIDGE od společnosti Nutrend je bohatá na vlákninu a obsahuje výhradně bezlepkové suroviny, díky kterým je lehce stravitelná. Díky této kaši dodáte svému tělu velké množství bílkoviny, jejímž zdrojem je vysoce kvalitní mléčný protein (izolát). PROTEIN PORRIDGE od společnosti Nutrend je dále bohatá na chia semínka a dodá vašemu tělu unikátní směs vitamínů a minerálů, mezi kterými naleznete zejména vitamín D a vitamín K, a dále také vysoké množství vápníku. 30% bílkoviny (mléčný proteinový izolát) dostatečné množství bílkoviny přispívá k syntéze a udržování svalové hmoty Gluten free Vitamin D přispívá k udržení normálních kostí a zubů přispívá k absorpci vápníku a fosforu přispívá k normální svalové funkci Vitamin K přispívá k normální srážlivosti krve přispívá k udržení normálních kostí Vápník potřebný pro normální růst a vývoj kostí a zubů přispívá k normální svalové funkci Doporučené dávkování:  Dávka 50 g je vhodná jako snídaně nebo svačina v dopoledních i odpoledních hodinách, vždy s odstupem minimálně 90 minut od další běžné stravy. Lze užít i po fyzické aktivitě. Maximálně 2 dávky denně. Použití:  50 g = jedna porce. Obsah sáčku vysypte do vhodné nádoby, zalijte 100 ml horké (ne vroucí) vody a rozmíchejte. Lze použít i studenou vodu. Po otevření sáčku je výrobek určen k okamžité spotřebě.   Upozornění: Proteinová kaše s přídavkem vitamínů. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, mrazem a vlhkostí.

Parametry Nutrend Protein Porridge 50 g čokoláda


Počet dávek

1

Velikost balení

50 Gramů

Veškeré další parametry výrobku Nutrend Protein Porridge 50 g čokoláda naleznete například na webu Kulturistika.com

Štítky pouktu Nutrend Protein Porridge 50 g čokoláda

Pro produkt Nutrend Protein Porridge 50 g čokoláda v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.