• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

MedPharma Česnek 1500mg tob.107




fire Dnes 15 objednávek person 29 lidí si prohlíží person Akční cena
Cena od 95Kč
Krátký popis medpharma Česnek 1500mg tob.107

MedPharma Česnek 1500 mg je doplněk stravy ve formě tobolek.Česnek setý (Allium sativum) je cibulovitá vytrvalá rostlina s charakteristickým aroma. Konzumace česneku v syrovém stavu může dráždit u některých citlivých jedinců žaludek, při tepelném zpracování se však jeho pozitivní účinky velmi minimalizují. Doporučuje se dlouhodobé užívání česneku v syrovém stavu nebo v tobolkách. Česnek přispívá k normální funkci obranyschopnosti organismu, normální činnosti srdce a hladině cholesterolu.koncentrovaný extraktrostlinné výtažkydenní dávka 1 tobolkaBalení obsahuje 107 tobolek. MedPharma Česnek 1500mg tob.107 z kategorie doplňky stravy na cholesterol.

Celý popis
  • Cena od: 95 Kč
  • Produkt: Skladem
  • Snadná reklamace: ANO
  • Doprava:

Nejnižší cena MedPharma Česnek 1500mg tob.107



Na níže uvedených eshopech se prodává MedPharma Česnek 1500mg tob.107 a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.


Kde mají MedPharma Česnek 1500mg tob.107 v akci?





Produkt MedPharma Česnek 1500mg tob.107 z kategorie Doplňky stravy na cholesterol si můžete zakoupit například v internetovém obchodě benu.cz za cenu 95 Kč.


Informace o MedPharma Česnek 1500mg tob.107


Dostupnost

Skladem

Hodnocení

Kategorie

Doplňky stravy na cholesterol

Výrobce

MedPharma

Obchod

benu.cz

Cena

95

EAN

8594045473971


Často kladené otázky k MedPharma Česnek 1500mg tob.107


❓ Kolik stojí MedPharma Česnek 1500mg tob.107?

Produkt MedPharma Česnek 1500mg tob.107 můžete zakoupit již od 95Kč v eshopu benu.cz


❓ Kde koupit MedPharma Česnek 1500mg tob.107?

Produkt MedPharma Česnek 1500mg tob.107 si můžete zakoupit například v eshopu benu.cz


❓ Je MedPharma Česnek 1500mg tob.107 skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají MedPharma Česnek 1500mg tob.107 skladem. Podívat se můžete třeba na eshop benu.cz


❓ Jaký je EAN kód MedPharma Česnek 1500mg tob.107?

EAN kód pro výrobek MedPharma Česnek 1500mg tob.107 je: 8594045473971





Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další doplňky stravy na cholesterol. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další doplňky stravy na cholesterol podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší doplňky stravy na cholesterol.


Hledáte další výrobky od značky medpharma?


Od značky medpharma máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od medpharma.

Detailní informace a recenze MedPharma Česnek 1500mg tob.107

MedPharma Česnek 1500 mg je doplněk stravy ve formě tobolek.Česnek setý (Allium sativum) je cibulovitá vytrvalá rostlina s charakteristickým aroma. Konzumace česneku v syrovém stavu může dráždit u některých citlivých jedinců žaludek, při tepelném zpracování se však jeho pozitivní účinky velmi minimalizují. Doporučuje se dlouhodobé užívání česneku v syrovém stavu nebo v tobolkách. Česnek přispívá k normální funkci obranyschopnosti organismu, normální činnosti srdce a hladině cholesterolu.koncentrovaný extraktrostlinné výtažkydenní dávka 1 tobolkaBalení obsahuje 107 tobolek.

Parametry MedPharma Česnek 1500mg tob.107


Veškeré další parametry výrobku MedPharma Česnek 1500mg tob.107 naleznete například na webu benu.cz

Štítky pouktu MedPharma Česnek 1500mg tob.107

Pro produkt MedPharma Česnek 1500mg tob.107 v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.