• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Glucamedic komplex tbl.50




fire Dnes 15 objednávek person 29 lidí si prohlíží person Akční cena
Cena od 249Kč
Krátký popis glucamedic komplex tbl.50

Glucamedic je doplněk stravy, který obsahuje extrakt z hlívy ústřičné a vitamín C.Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) patří mezi nejznámější prospěšné houby. Kromě jejího kulinářského využití je hlíva ústřičná důležitá zejména díky obsahu celé řady biologicky aktivních látek. Je zdrojem významných betaglukanů. Díky pěstování mohou její potenciál využívat lidé napříč generacemi. Hlíva obsahuje celou řadu vitamínů B, D, C, K, proteinů, sterolů, některé mastné kyseliny a stopové prvky chromu, mědi, železa, jódu, sodíku, selenu a zinku.Vitamin C podporuje normální funkci imunitního systému, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, chrání buňky před oxidativním poškozením, přispívá k normální... Glucamedic komplex tbl.50 z kategorie vitamín c.

Celý popis
  • Cena od: 249 Kč
  • Produkt: Skladem
  • Snadná reklamace: ANO
  • Doprava:

Nejnižší cena Glucamedic komplex tbl.50



Na níže uvedených eshopech se prodává Glucamedic komplex tbl.50 a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.


Kde mají Glucamedic komplex tbl.50 v akci?





Produkt Glucamedic komplex tbl.50 z kategorie Vitamín C si můžete zakoupit například v internetovém obchodě benu.cz za cenu 249 Kč.


Informace o Glucamedic komplex tbl.50


Dostupnost

Skladem

Hodnocení

Kategorie

Vitamín C

Výrobce

Glucamedic

Obchod

benu.cz

Cena

249

EAN

8595226400618


Často kladené otázky k Glucamedic komplex tbl.50


❓ Kolik stojí Glucamedic komplex tbl.50?

Produkt Glucamedic komplex tbl.50 můžete zakoupit již od 249Kč v eshopu benu.cz


❓ Kde koupit Glucamedic komplex tbl.50?

Produkt Glucamedic komplex tbl.50 si můžete zakoupit například v eshopu benu.cz


❓ Je Glucamedic komplex tbl.50 skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Glucamedic komplex tbl.50 skladem. Podívat se můžete třeba na eshop benu.cz


❓ Jaký je EAN kód Glucamedic komplex tbl.50?

EAN kód pro výrobek Glucamedic komplex tbl.50 je: 8595226400618





Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další vitamín c. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další vitamín c podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší vitamín c.


Hledáte další výrobky od značky glucamedic?


Od značky glucamedic máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od glucamedic.

Detailní informace a recenze Glucamedic komplex tbl.50

Glucamedic je doplněk stravy, který obsahuje extrakt z hlívy ústřičné a vitamín C.Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) patří mezi nejznámější prospěšné houby. Kromě jejího kulinářského využití je hlíva ústřičná důležitá zejména díky obsahu celé řady biologicky aktivních látek. Je zdrojem významných betaglukanů. Díky pěstování mohou její potenciál využívat lidé napříč generacemi. Hlíva obsahuje celou řadu vitamínů B, D, C, K, proteinů, sterolů, některé mastné kyseliny a stopové prvky chromu, mědi, železa, jódu, sodíku, selenu a zinku.Vitamin C podporuje normální funkci imunitního systému, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, chrání buňky před oxidativním poškozením, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti.Výtažek z hlívy ústřičné obsahuje řadu biologicky aktivních látek a především betaglukany ve vysoce vstřebatelné forměBalení obsahuje 50 tablet.

Parametry Glucamedic komplex tbl.50


Veškeré další parametry výrobku Glucamedic komplex tbl.50 naleznete například na webu benu.cz

Štítky pouktu Glucamedic komplex tbl.50

Pro produkt Glucamedic komplex tbl.50 v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.