• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

EMCO Tyčinka Ořechy a kešu 35g




fire Dnes 15 objednávek person 29 lidí si prohlíží person Akční cena
Cena od 25Kč
Krátký popis emco tyčinka ořechy a kešu 35g

Emco ořechová tyčinka s kešu má vyváženou chuť s velkými kousky ořechů. Tyčinka je snadno stravitelná a je zdravou alternativou svačinky během dne v práci, kanceláři i doma. Určeno pro všechny věkové kategorie. K dispozici v několika dalších příchutích. Tyčinka neobsahuje lepek, rozinky ani palmový olej.Balení obsahuje 35 g. EMCO Tyčinka Ořechy a kešu 35g z kategorie tyčinky.

Celý popis
  • Cena od: 25 Kč
  • Produkt: Skladem
  • Snadná reklamace: ANO
  • Doprava:

Nejnižší cena EMCO Tyčinka Ořechy a kešu 35g



Na níže uvedených eshopech se prodává EMCO Tyčinka Ořechy a kešu 35g a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.


Kde mají EMCO Tyčinka Ořechy a kešu 35g v akci?





Produkt EMCO Tyčinka Ořechy a kešu 35g z kategorie Tyčinky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě benu.cz za cenu 25 Kč.


Informace o EMCO Tyčinka Ořechy a kešu 35g


Dostupnost

Skladem

Hodnocení

Kategorie

Tyčinky

Výrobce

Emco

Obchod

benu.cz

Cena

25

EAN

8595229909736


Často kladené otázky k EMCO Tyčinka Ořechy a kešu 35g


❓ Kolik stojí EMCO Tyčinka Ořechy a kešu 35g?

Produkt EMCO Tyčinka Ořechy a kešu 35g můžete zakoupit již od 25Kč v eshopu benu.cz


❓ Kde koupit EMCO Tyčinka Ořechy a kešu 35g?

Produkt EMCO Tyčinka Ořechy a kešu 35g si můžete zakoupit například v eshopu benu.cz


❓ Je EMCO Tyčinka Ořechy a kešu 35g skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají EMCO Tyčinka Ořechy a kešu 35g skladem. Podívat se můžete třeba na eshop benu.cz


❓ Jaký je EAN kód EMCO Tyčinka Ořechy a kešu 35g?

EAN kód pro výrobek EMCO Tyčinka Ořechy a kešu 35g je: 8595229909736





Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další tyčinky. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další tyčinky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší tyčinky.


Hledáte další výrobky od značky emco?


Od značky emco máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od emco.

Detailní informace a recenze EMCO Tyčinka Ořechy a kešu 35g

Emco ořechová tyčinka s kešu má vyváženou chuť s velkými kousky ořechů. Tyčinka je snadno stravitelná a je zdravou alternativou svačinky během dne v práci, kanceláři i doma. Určeno pro všechny věkové kategorie. K dispozici v několika dalších příchutích. Tyčinka neobsahuje lepek, rozinky ani palmový olej.Balení obsahuje 35 g.

Parametry EMCO Tyčinka Ořechy a kešu 35g


Veškeré další parametry výrobku EMCO Tyčinka Ořechy a kešu 35g naleznete například na webu benu.cz

Štítky pouktu EMCO Tyčinka Ořechy a kešu 35g

Pro produkt EMCO Tyčinka Ořechy a kešu 35g v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.