• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Bohemia Gifts Kosmetická sada kniha - Pro kutily




fire Dnes 15 objednávek person 29 lidí si prohlíží person Akční cena
Cena od 249Kč
Krátký popis bohemia gifts kosmetická sada kniha - pro kutily

Dárkové balení kosmetiky pro kutily je originální sada, která obsahuje sprchový gel a vlasový šampon o objemu 250 ml, obohacené o příjemnou kořeněnou vůni. Balení má netradiční provedení v podobě knihy, a po odklopení přední strany krabičky si můžete přečíst několik veselých rad pro kutily. Tento kosmetický balíček je skvělým a praktickým dárkem pro každého, kdo se rád věnuje domácím opravám nebo projektem.Krémový sprchový gel s olivovým olejem 250 ml – krémový sprchový gel s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními vlastnostmi, který podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně pokožky před vysušováním... Bohemia Gifts Kosmetická sada kniha - Pro kutily z kategorie tělová kosmetika.

Celý popis
  • Cena od: 249 Kč
  • Produkt: Skladem
  • Snadná reklamace: ANO
  • Doprava:

Nejnižší cena Bohemia Gifts Kosmetická sada kniha - Pro kutily



Na níže uvedených eshopech se prodává Bohemia Gifts Kosmetická sada kniha - Pro kutily a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.


Kde mají Bohemia Gifts Kosmetická sada kniha - Pro kutily v akci?





Produkt Bohemia Gifts Kosmetická sada kniha - Pro kutily z kategorie Tělová kosmetika si můžete zakoupit například v internetovém obchodě 4home.cz za cenu 249 Kč.


Informace o Bohemia Gifts Kosmetická sada kniha - Pro kutily


Dostupnost

Skladem

Hodnocení

Kategorie

Tělová kosmetika

Výrobce

Bohemia Gifts

Obchod

4home.cz

Cena

249

EAN

8595590777897


Často kladené otázky k Bohemia Gifts Kosmetická sada kniha - Pro kutily


❓ Kolik stojí Bohemia Gifts Kosmetická sada kniha - Pro kutily?

Produkt Bohemia Gifts Kosmetická sada kniha - Pro kutily můžete zakoupit již od 249Kč v eshopu 4home.cz


❓ Kde koupit Bohemia Gifts Kosmetická sada kniha - Pro kutily?

Produkt Bohemia Gifts Kosmetická sada kniha - Pro kutily si můžete zakoupit například v eshopu 4home.cz


❓ Je Bohemia Gifts Kosmetická sada kniha - Pro kutily skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Bohemia Gifts Kosmetická sada kniha - Pro kutily skladem. Podívat se můžete třeba na eshop 4home.cz


❓ Jaký je EAN kód Bohemia Gifts Kosmetická sada kniha - Pro kutily?

EAN kód pro výrobek Bohemia Gifts Kosmetická sada kniha - Pro kutily je: 8595590777897





Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další tělová kosmetika. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další tělová kosmetika podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší tělová kosmetika.


Hledáte další výrobky od značky bohemia gifts?


Od značky bohemia gifts máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od bohemia gifts.

Detailní informace a recenze Bohemia Gifts Kosmetická sada kniha - Pro kutily

Dárkové balení kosmetiky pro kutily je originální sada, která obsahuje sprchový gel a vlasový šampon o objemu 250 ml, obohacené o příjemnou kořeněnou vůni. Balení má netradiční provedení v podobě knihy, a po odklopení přední strany krabičky si můžete přečíst několik veselých rad pro kutily. Tento kosmetický balíček je skvělým a praktickým dárkem pro každého, kdo se rád věnuje domácím opravám nebo projektem.Krémový sprchový gel s olivovým olejem 250 ml – krémový sprchový gel s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními vlastnostmi, který podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně pokožky před vysušováním a zároveň ji udržuje v hebkém a jemném stavu. Ingredients: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Cocamide DEA, Lauryl Glucoside, Olive Oil Glycereth-8 Esters, Styrene/Acrylates Copolymer, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polyquaternium-7, Glycerin, Parfum, Citric Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Coumarin, CI 42090, CI 19140, CI 17200.Vlasový šampon s podmanivou vůní 250 ml – velice jemný přípravek, vhodný k mytí celého těla i vlasů. Díky svému složení pomáhá chránit pokožku před nadměrným vysušováním při mytí, které je šetrné a přitom účinné. Má podmanivou a moderní vůni, která osvěžuje a zanechává příjemný pocit. Je vhodný pro použití zejména při sportovních aktivitách.  Ingredients: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Cocamide DEA, Lauryl Glucoside, Polyquaternium-7, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Parfum, Citric Acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Hexyl Cinnamal, Limonene, CI 42090, CI 19140, CI 17200.

Parametry Bohemia Gifts Kosmetická sada kniha - Pro kutily


Veškeré další parametry výrobku Bohemia Gifts Kosmetická sada kniha - Pro kutily naleznete například na webu 4home.cz

Štítky pouktu Bohemia Gifts Kosmetická sada kniha - Pro kutily

Pro produkt Bohemia Gifts Kosmetická sada kniha - Pro kutily v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.