• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

Alpha Designs Alpha Bottle 1600ml Zelená




fire Dnes 15 objednávek person 29 lidí si prohlíží person Akční cena
Cena od 249Kč
Krátký popis alpha designs alpha bottle 1600ml zelená

V Alpha Designs se zaměřujeme na funkci nad formou bez kompromisů v návrhu. Tak jsme se vrátili na kreslicí desku a vyvinuli konečnou vodní láhev. Alpha Láhev XXL je vyrobena z 100% plastových PET plastů, schválených FDA, na rozdíl od mnoha podobných lahví na trhu. Alpha Bottle XXL je vybavena silikonovým těsněním, které zajišťuje, že Alpha Bottle XXL je 100% odolný proti úniku, v kombinaci s těžkým gumovým páskem a objemem 2400ml, Alpha Bottle XXL je dokonalým doplňkem, který vás udrží hydratovaným. Alpha Designs Alpha Bottle 1600ml Zelená z kategorie shakery.

Celý popis
  • Cena od: 249 Kč
  • Produkt: Skladem
  • Snadná reklamace: ANO
  • Doprava:

Nejnižší cena Alpha Designs Alpha Bottle 1600ml Zelená



Na níže uvedených eshopech se prodává Alpha Designs Alpha Bottle 1600ml Zelená a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.


Kde mají Alpha Designs Alpha Bottle 1600ml Zelená v akci?





Produkt Alpha Designs Alpha Bottle 1600ml Zelená z kategorie Shakery si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Kulturistika.com za cenu 249 Kč.


Informace o Alpha Designs Alpha Bottle 1600ml Zelená


Dostupnost

Skladem

Hodnocení

Kategorie

Shakery

Výrobce

Alpha Designs

Obchod

Kulturistika.com

Cena

249

EAN

0643375876902

Velikost balení

1600ml

Barva

Zelená


Často kladené otázky k Alpha Designs Alpha Bottle 1600ml Zelená


❓ Kolik stojí Alpha Designs Alpha Bottle 1600ml Zelená?

Produkt Alpha Designs Alpha Bottle 1600ml Zelená můžete zakoupit již od 249Kč v eshopu Kulturistika.com


❓ Kde koupit Alpha Designs Alpha Bottle 1600ml Zelená?

Produkt Alpha Designs Alpha Bottle 1600ml Zelená si můžete zakoupit například v eshopu Kulturistika.com


❓ Je Alpha Designs Alpha Bottle 1600ml Zelená skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Alpha Designs Alpha Bottle 1600ml Zelená skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Kulturistika.com


❓ Jaký je EAN kód Alpha Designs Alpha Bottle 1600ml Zelená?

EAN kód pro výrobek Alpha Designs Alpha Bottle 1600ml Zelená je: 0643375876902





Podívejte se ještě na další obchody


Tyto obchody mají v nabídce další shakery. Podívejte se na jejich nabídku.

















Vyhledávejte další shakery podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší shakery.


Hledáte další výrobky od značky alpha designs?


Od značky alpha designs máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od alpha designs.

Detailní informace a recenze Alpha Designs Alpha Bottle 1600ml Zelená

V Alpha Designs se zaměřujeme na funkci nad formou bez kompromisů v návrhu. Tak jsme se vrátili na kreslicí desku a vyvinuli konečnou vodní láhev. Alpha Láhev XXL je vyrobena z 100% plastových PET plastů, schválených FDA, na rozdíl od mnoha podobných lahví na trhu. Alpha Bottle XXL je vybavena silikonovým těsněním, které zajišťuje, že Alpha Bottle XXL je 100% odolný proti úniku, v kombinaci s těžkým gumovým páskem a objemem 2400ml, Alpha Bottle XXL je dokonalým doplňkem, který vás udrží hydratovaným.

Parametry Alpha Designs Alpha Bottle 1600ml Zelená


Velikost balení

1600ml

Barva

Zelená

Veškeré další parametry výrobku Alpha Designs Alpha Bottle 1600ml Zelená naleznete například na webu Kulturistika.com

Štítky pouktu Alpha Designs Alpha Bottle 1600ml Zelená

Pro produkt Alpha Designs Alpha Bottle 1600ml Zelená v současné době nemáme přiřazené žádné štítky.