• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

pgytech v akci


Vyhledávali jste výrobce pgytech a zde jsou výsledky vyhledávání. Od značky pgytech máme 55 výrobků v databázi a prohlédnout si je můžete níže. Podívejte se na všechny produkty od pgytech.Počet výsledků od značky pgytech: 55

PGYTECH Landing Pad M 55 cm Universal - P-GM-101

Slovy D. Landy: cesta je prach a štěrk a udusaná hlína. Přistávací plocha pro drony je maximum prevence před vzletem. Přistávací plocha je z jedné strany modrá a z druhé oranžová. Balení obsahuje i kolíky, takže pokud letíváváte stanovat, tak stačí správný grif a přistávací plochu vám neveme ani hurikán.

Cena od 399 Kč

PGYTECH Přistávací plocha pro drony 50cm (P-GM-106)

Prašná cesta ani zasněžená louka nemusí být překážkou pro vaše hollywoodské ambice. Přistávací plocha pro drony o měří v rozloženém stavu 50 x 50 cm. Ve složeném stavu zabere 25 x 17 cm místa. Přistávací plocha je z jedné strany oranžová a z druhé modrá. Kolíky pro uchycení do země nejsou součástí balení.

Cena od 599 Kč

DJI Osmo Pocket univerzální montážní adaptér pro datový port PGB672

Pgytech Data Port to Universal Mount navržen speciálně pro DJI Osmo Pocket poskytuje standardní rozhraní pro připojení široké škály dalších zařízení, jako je například stativ Pgytech, držák popruhu, selfie tyč a spoustu dalšího příslušenství. Obohaťte funkce vašeho Osmo Pocket a užijte si nové záběry.

Cena od 149 Kč

Držák na ruku pro DJI Osmo Pocket PGB682

Držák na ruku s adaptérem na DJI Osmo Pocket. Držák jednoduše nasadíte během chvilky na ruku společně s adaptérem na který nainstalujete vaše Osmo. Držák je praktická vychytávka pro vaše akční záběry, například na kole nebo na motorce. Užijte si nový rozměr vašich záběrů s ručním držákem.

Cena od 699 Kč

DJI Osmo Pocket univerzální držák se závitem 1/4" PGB674

Univerzální držák se stativovým závitem 1/4" umožňuje propojení zařízení se dvěma různými rozhraními a nabízí nové možnosti natáčení. Držák se velice snadno instaluje a demontuje během chvilky. Užijte si nový rozměr a možnosti natáčení s vaším DJI Osmo Pocket.

Cena od 229 Kč

Držák akční kamery na popruh batohu PGB688

Úchyt akční kamery na batoh s adaptérem, je praktická vychytávka na vaše cesty, díky které budete mít akční kameru vždy po ruce. S úchytem pořídíte záběry z nové perspektivy například na tůře, kdy potřebujete obě ruce volné. Pořiďte si tuhle vychytávku a užijte si nové možnosti natáčení.

Cena od 599 Kč

Stativový adaptér pro DJI Osmo Action nebo GoPro PGB705

Stativový adaptér Pgytech pro DJI Osmo Action nebo GoPro je přizpůsoben k efektivnímu rozšíření tím, že nabízí další možnosti připojení akční kamery například na stativ, prodlužující tyč, helmu a další. Adaptér má na každé straně dva otvory pro rychloupínací destičku, které přesně odpovídá držákům s destičkou.

Cena od 549 Kč

PGYTECH Osmo Pocket – držák telefonu Plus – PGB676

Držák telefonu pasující na DJI Osmo Pocket, bude perfektním oživením vašeho natáčení. Držák upevní Osmo s telefonem a zároveň dokáže rozšířit funkce například o fotografování se světlem, přidání mikrofonu, stativu a další. Vyrazte natáčet s novým držákem a užijte si natáčení s telefonem.

Cena od 1 490 Kč

Osmo Pocket PGB679

Držák telefonu pro stabilizátor DJI Osmo Pocket, bude super společníkem pokud se nechcete spoléhat jen na malý displej vašeho Osma a chcete vidět perfektně stabilizované záběry i na telefonu. Držák je vyroben pevného a odolného materiálu. Pořiďte si nový držák a užívejte si přenos záběrů do telefonu.

Cena od 399 Kč

DJI Osmo Pocket L držák akční kamery pro drony PGB678

Pgytech L držák akční kamery efektivně modifikuje DJI Osmo Pocket, GoPro a další kompatibilní akční kamery, pro kreativnější možnosti natáčení. Držák se velice snadno instaluje a demontuje během pár vteřin. Užijte si více možností s DJI Osmo Pocket a kochejte se novými akčními záběry.

Cena od 229 Kč

Pgytech ND set filtrů na DJI Mavic Air 2 PGB804

Sada filtrů značky Pgytech na dron DJI Mavic Air 2 obsahuje filtr ND8, který se vám bude hodit při polojasnu, ND16 využijete při jasném slunci, ND32 vytáhněte při velmi jasném a ostrém slunci a filtr ND64 se hodí do extrémních slunečních podmínek. Filtry jsou vyrobeny z ultralehké konstrukce, která neovlivní dobu letu.

Cena od 999 Kč

Mini tripod pro kameru PGB799

Praktický mini tripod značky Pgytech využijete například při natáčení Timelapse nebo jako rukojeť při pořizování záběrů s vaší akční kamerou DJI Osmo Action / 2 / 3 / GoPro / Insta360. Tripod velice jednoduše nainstalujete k držáku kamery díky 1/4" závitu. Tripod je vyroben z kvalitního a odolného materiálu.

Cena od 799 Kč

Filtr Pgytech VND 6-9 stop na DJI Mavic Air 2 PGB816

Filtr VND 6-9 stop, který je určený na objektiv dronu DJI Mavic Air 2, nejlépe využijete během jasného a slunečného počasí. Filtr značky Pgytech sníží nastavením rychlost závěrky o 6 až 9 stop. Díky rámu, který je vyroben z kvalitní hliníkové slitiny a optickému sklu, budete pořizovat dokonalé barevně vykreslené záběry.

Cena od 789 Kč

PGYTECH Mavic Air 2 accessories combo P-16A-042 - PGB818

Vybavte se tím nejpotřebnějším pro váš dron DJI Mavic Air 2. Sada příslušenství značky Pgytech obsahuje UV filtr, který slouží i jako ochrana objektivu, zvýšené přistávací nohy díky kterým zabráníte poškození podvozku při přistání, držák vrtulí zabraňující polámání vrtulek, oboustranou přistávací plochu a držák tabletu.

Cena od 999 Kč

Ronin-S/SC Handgrip mount PLUS P-RH-031

Rukojeť značky Pgytech se vám bude hodit pokud potřebujete natáčet záběry z jiného úhlu. Rukojeť je vyrobena z kvalitní hliníkové slitiny s hmotnostní 130 gramů a jednoduše jí nainstalujete na stabilizátor DJI Ronin-S nebo DJI Ronin-SC. K rukojeti navíc připnete například telefon, mikrofon, nebo přisvětlovací modul.

Cena od 699 Kč

Pgytech univerzální držák akční kamery PGB657

Jezdíte na motorce a chcete si zaznamenávat vaše dobrodružství? Připojte si na helmu pomocí speciálního držáku vaší kameru a už vám nic nebude bránit v pořizovaní těch nejúžasnějších záběrů. Držák kamery je vybaven rychloupínací základnou, kterou na helmu pomocí 3M lepící pásky.

Cena od 899 Kč

Pgytech držák akční kamery s přísavkou PGB671

Držák s přísavkou je kompatibilní s kamerou Osmo Action / 3, Osmo Pocket, Pocket 2, Insta360, GoPro a dalšími kamerkami ke kterým lze připojit stativový závit. Držák značky Pgytech bez problému připevníte nebo lépe řečeno - přisajete na auto, přední sklo auta, skleněné a jiné vhodné povrchy.

Cena od 1 490 Kč

Pgytech mini pouzdro na DJI Osmo Action PGB693

Mini pouzdro značky Pgytech je uzpůsobeno na přepravu DJI Osmo Action i se stativem, což se bude určitě hodit pokud nechcete při každém ukládání do pouzdra stativ sundavat a pak zase nasazovat. Pouzdro má praktické nastavitelné poutko na ruku a je vybaveno malou kapsou na paměťové karty.

Cena od 399 Kč

Pgytech UV filtr na DJI Air 2S PGB846

UV filtr značky Pgytech je určen především k potlačení modrého odstínu způsobeného UV zářením a zároveň slouží i jako vysoce spolehlivá ochrana objektivu před poškrábáním, vodou, mastnotou a prachem. Díky ultralehké konstrukci rámu nedojde k ovlivnění funkce gimbalu a letového času.

Cena od 499 Kč

Pgytech sada ND filtrů na DJI Air 2S (ND 8/16/32/64) PGB844

Sada filtrů značky Pgytech na dron DJI Air 2S obsahuje filtr ND8, který se vám bude hodit při polojasnu, ND16 využijete při jasném slunci, ND32 nasaďte při velmi jasném a ostrém slunci a filtr ND64 se hodí do extrémních slunečních podmínek. Filtry jsou vyrobeny z ultralehké konstrukce, která neovlivní dobu letu.

Cena od 1 290 Kč

Pgytech sada ND/PL filtrů na DJI Air 2S (ND/PL 8/16/32/64) PGB842

Sada polarizačních filtrů značky Pgytech na dron DJI Air 2S obsahuje filtr ND8/PL hodící se při polojasnu, ND16/PL využijete při jasném slunci, ND32/PL nasaďte při velmi jasném a ostrém slunci a filtr ND64/PL se hodí do extrémních slunečních podmínek. Filtry jsou vyrobeny z ultralehké konstrukce, která neovlivní dobu letu.

Cena od 1 290 Kč

Filtr Pgytech VND 2-5 stop na DJI Air 2S PGB840

Filtr VND 2-5 stop, který je určený na objektiv dronu DJI Air 2S, nejlépe využijete během zlaté hodinky. Filtr značky Pgytech sníží nastavením rychlost závěrky o 2 až 5 stop. Díky rámu, který je vyroben z kvalitní hliníkové slitiny a optickému sklu, budete pořizovat dokonalé barevně vykreslené záběry.

Cena od 699 Kč

Filtr Pgytech VND 6-9 stop na DJI Air 2S PGB841

Filtr VND 6-9 stop, který je určený na objektiv dronu DJI Air 2S, nejlépe využijete během jasného a slunečného počasí. Filtr značky Pgytech sníží nastavením rychlost závěrky o 6 až 9 stop. Díky rámu, který je vyroben z kvalitní hliníkové slitiny a optickému sklu, budete pořizovat dokonalé barevně vykreslené záběry.

Cena od 699 Kč

Pgytech univerzální set k akční kameře PGB695

Univerzální set od značky Pgytech obsahuje to nejpotřebnější pro ty nelepší akční záběry s vaší kamerkou DJI Osmo Action / 3, GoPro nebo stabilizátorem s kamerou DJI Osmo Pocket / DJI Pocket 2. V balení naleznete pouzdro s nastavitelným vnitřkem, tripod, klip na batoh a popruh na ruku.

Cena od 1 490 Kč

Pgytech kabel USB-A / Typ-C (35cm) PGB324

Zahnutý kabel značky Pgytech s konektory USB-A/Typ-C je vybaven dostatečnou délkou 35 cm, kterou využijete například pro propojení s dálkovým ovladačem a tabletem. Kabel navíc využijete k nabíjení, k propojení vašeho telefonu s počítačem nebo k propojení jiných zařízení s portem USB-A.

Cena od 299 Kč

Pgytech kabel USB-A / Lightning (35cm) PGB315

Zahnutý kabel značky Pgytech s konektory USB-A/Lightning je vybaven dostatečnou délkou 35 cm, kterou využijete například pro propojení s dálkovým ovladačem a iPadem. Kabel navíc využijete k nabíjení, k propojení vašeho iPhone s počítačem nebo k propojení jiných zařízení s portem USB-A.

Cena od 499 Kč

Kabel USB-C do USB-C-L (65cm) pro DJI Osmo Pocket / Osmo Action PGB706

Kabel USB-C do USB-C-L je kompatibilní se stabilizátorem Osmo Pocket nebo kamerou Osmo Action. Kabel je vybaven dostatečnou délku 65 cm a propojíte ho se zařízeními s portem USB-C, jako je například telefon nebo tablet. Hlava kabelu je vyrobena z hliníkové slitiny a TPE a samotný kabel je z nylonu, PVC a mědi.

Cena od 299 Kč

Kabel USB-C do Lightning-L (65cm) pro DJI Osmo Pocket PGB708

Kabel USB-C do Lightning-L je kompatibilní se stabilizátorem Osmo Pocket. Kabel je vybaven dostatečnou délku 65 cm a propojíte ho se zařízeními s portem Lightning, jako je například iPhone nebo iPad. Hlava kabelu je vyrobena z hliníkové slitiny a TPE a samotný kabel je z nylonu, PVC a mědi.

Cena od 429 Kč

PGYTECH Landing Pad XL 110 cm Universal - PGY-AC-299

Přistávací plocha na které v pohodě přistanou i velké drony. Plocha s rozměrem 110cm, je oboustranná (oranžová a černá) a můžete jí jednoduše složit do vaku a vyrazit na cesty za novými záběry. Pokud nechcete přistávat jen tak do trávy, písku a podobně, je pro vás přistávací plocha to pravé.

Cena od 599 Kč

Pgytech zvýšené přistávací nohy na DJI Mavic Mini / Mini 2 / Mini SE PGB790

Ochraňte váš dron Mavic Mini, Mini 2 nebo Mini SE nasazením zvýšených přistávacích nohou značky Pgytech. Zvýšené nohy zabrání poničení podvozku a zejména kamery při přistání na nerovném povrchu jako je například štěrk, písek nebo tráva. Nohy váží pouze 17 gramů a prodlouží nohy o 2,5 centimetrů.

Cena od 399 Kč

Filtr Pgytech VND 2-5 stop na DJI Mavic 3 PGB866

Filtr VND 2-5 stop, který je určený na objektiv dronu DJI Mavic 3, nejlépe využijete během zlaté hodinky. Filtr značky Pgytech sníží nastavením rychlost závěrky o 2 až 5 stop – to znamená, že v jednom filtru máte obsáhnuty filtry ND4 až ND32. Filtr je vyroben z ultralehké hliníkové slitiny a optického skla.

Cena od 1 090 Kč

Pgytech sada ND filtrů na DJI Mavic 3 (ND 8/16/32/64) PGB862

Sada filtrů značky Pgytech na dron DJI Mavic 3 obsahuje filtr ND8, který se vám bude hodit při polojasnu, ND16 využijete při jasném slunci, ND32 nasaďte při velmi jasném a ostrém slunci a filtr ND64 se hodí do extrémních slunečních podmínek. Filtry jsou vyrobeny z ultralehké konstrukce, která neovlivní dobu letu.

Cena od 2 490 Kč

Pgytech zvýšené přistávací nohy na dron DJI Mini 3 Pro PGB2785

Ochraňte váš dron DJI Mini 3 Pro nasazením zvýšených přistávacích nohou značky Pgytech. Zvýšené nohy zabrání poničení podvozku a zejména kamery při přistání na nerovném povrchu jako je například štěrk, písek nebo tráva. Nohy váží pouze 17 gramů a zvýší podvozek dronu o 2,5 centimetrů.

Cena od 399 Kč

Pgytech odolný kufr na dron DJI Mavic 3 PGB2783

Voděodolný kufr značky Pgytech je kompatibilní s dronem DJI Mavic 3. Kufr je uvnitř uzpůsoben buď na klasický dálkový ovladač k dronu nebo na DJI RC Pro. Vnitřek kufru je vybaven pěnovou výplní a uložíte do něj dron, ovladač, pět baterií, náhradní vrtule, nabíječku i s nabíjecí stanicí, filtry a další.

Cena od 3 990 Kč

Pgytech přepravní pouzdro na dron DJI Mavic 3 PGB2784

Elegantní pouzdro značky Pgytech, které bez problémů odolá i kapkám deště, je určeno na přepravu dronu Mavic 3. Pouzdro je vybaveno popruhem přes rameno a uložíte do něj dron, dálkový ovladač / DJI RC Pro, tři baterie a nabíječku s nabíjecí stanicí. Rozměry pouzdra jsou 32 x 24,6 x 13 cm.

Cena od 1 490 Kč

Přistávací plocha pro drony (50cm) PGB137U

Prašná cesta ani zasněžená louka nemusí být překážkou pro vaše hollywoodské ambice. Přistávací plocha pro drony o měří v rozloženém stavu 50 x 50 cm. Ve složeném stavu zabere 25 x 17 cm místa. Přistávací plocha je z jedné strany oranžová a z druhé modrá. Čtyři kolíky pro uchycení do země jsou součástí balení.

Cena od 569 Kč

Rukojeť Pgytech na DJI Osmo Action / Action 2 / Osmo Action 3 / Pocket PGB710

Praktická rukojeť na kameru DJI Osmo Action nebo DJI Osmo Pocket, bude nepostradatelný doplněk pro ještě lepší záběry. Rukojeť značky Pgytech je speciálně vyrobená, tak aby na hladině plavala, takže rukojeť využijete nejlépe při natáčení ve vodě a už se nebudete muset bát, že kameru někde utopíte.

Cena od 799 Kč

Pgytech kryt dálkového ovladače DJI RC Pro PGB750

Chcete zabránit poškrábání displeje při přepravě vašeho dálkového ovladače DJI RC Pro? Pořiďte si praktický černý kryt od značky Pgytech, který jednoduše nasadíte na dálkový ovladač bez nutnosti sundavání ovládacích páček. Díky krytu se už nebudete muset bát škrábanců, které by dálkový ovladač znehodnotili.

Cena od 599 Kč

Pgytech kryt dálkového ovladače DJI RC PGB752

Chcete zabránit poškrábání displeje při přepravě vašeho dálkového ovladače DJI RC? Pořiďte si praktický černý kryt od značky Pgytech, který jednoduše nasadíte na dálkový ovladač bez nutnosti sundavání ovládacích páček. Díky krytu se už nebudete muset bát škrábanců, které by dálkový ovladač znehodnotili.

Cena od 599 Kč

Pgytech ochranné oblouky na dron DJI Mini 3 Pro PGB2786

Ochranné oblouky na dron DJI Mini 3 Pro od značky Pgytech nejlépe využijete při létání v interiéru nebo pokud jste začátečník a bojíte se, že hned při prvním startu pochroumáte vrtulky. Ochranné oblouky chrání zejména vrtule a tělo dronu při nárazu, ale zároveň ochrání i vás před případným zraněním při neopatrném létání.

Cena od 649 Kč

Pgytech pouzdro na dron DJI Mini 3 / Mini 3 Pro PGB2790

Elegantní pouzdro značky Pgytech je určené pro dron DJI Mini 3 / Mini 3 Pro. Pouzdro je uvnitř vybaveno nastavitelnými přepážkami a několika kapsami. Do praktického pouzdra přibalíte dron s dálkovým ovladačem, baterie v nabíjecí stanici, náhradní vrtulky a další drobné příslušenství. Pouzdro disponuje rozměry 30 x 21,5 x 9,1 cm.

Cena od 1 490 Kč

Pgytech odolný kufr na dron DJI Mini 3 / Mini 3 Pro PGB2788

Voděodolný kufr značky Pgytech je kompatibilní s dronem DJI Mini 3 / Mini 3 Pro. Kufr je uvnitř uzpůsoben buď na klasický dálkový ovladač k dronu nebo na DJI RC. Vnitřek kufru je vybaven pěnovou výplní a uložíte do něj dron, ovladač, tři baterie, náhradní vrtule, nabíječku i s nabíjecí stanicí, filtry a další.

Cena od 2 490 Kč

DJI Spark ochranný rám rukou PGB109 - 30

Už máte dost štípanců od vrtulek během přistávání do ruky? Kouzelnící na příslušenství k produktům od DJI ze stáje PGYTECH přišli s elegantním řešením ochranného rámu rukou pro dron DJI Spark. Tento ochranný rám rukou je malý, lehký (váží 6 g) a nezabere téměř žádné místo v jakémkoliv přepravním obalu.

Cena od 45 Kč

SPARK Držák pro ruční natáčení - DJB609

Kamera u dronu DJI Spark je na dvouosém gimbalu, tak proč toho nevyužít i pro klasické pozemní záběry? A přesně k tomu je určený DJI Spark držák pro ruční natáčení. Je malý, lehký a kromě dronu umístíte do držáku i mobilní telefon, který slouží pro přenos obrazu a případné sekundární nastavení kamery.

Cena od 250 Kč

PGYTECH Landing Pad L 75 cm Universal - PGY-AC-308

Maximální prevence před startem proti prachu a drobným kamínkům. Přistávací plocha pro drony v jumbo velikosti je z jedné strany oranžová a z druhé modrá. Balení obsahuje i kolíky nikoliv na upíry, ale abyste přistávací plochu připevnili do země jako stan. Pochlubte se známým, že máte na zahradě heliport.

Cena od 449 Kč

DJI Mavic 2 ochranný kryt vysílače PGB205 - 29

Na své si přijde každý lenoch, ale rovněž i praktik. S ochranným krytem pro dálkový ovladač k vašemu dronu DJI Mavic 2 nemusíte před a po každém letu odšroubovávat kniply, což je zároveň prevence proti ztrátě kniplů. Aplikace je velmi jednoduchá a ochranný kryt se vejde téměř do všech přepravních obalů.

Cena od 140 Kč

DJI Mavic 2 držák vrtulových listů PGB206 - 29

Vrtulové listy u dronu řady Mavic 2 mají i kvůli svým low-noise vlastnostem tenké konce a během vkládání do ochranného obalu mají tendenci, se uštipovat. Vyzrajte na provozní patálie se silikonovým držákem vrtulových listů. Držáky jsou malé, lehké a nezaberou téměř žádné místo ve vašem přepravním obalu.

Cena od 140 Kč

DJI Mavic 2 ochranný kryt kamery PGB266 - 29

Sluneční clonu coby ochranný kryt kamery pro váš dron DJI Mavic 2 jistě oceníte za jakéhokoliv slunečného počasí. S ochranným krytem eliminujete odlesky paprsků slunce a vytěžíte z vašich záběrů naprosté maximum. Ochranný kryt kamery je malý, lehký a velmi dobře skladný. Aplikace vám zabere sotva minutu.

Cena od 140 Kč

Pgytech tripod mini na DJI Osmo Pocket / Pocket 2 / Osmo Action / Action 2 / Osmo Action 3 PGB680 - 30

Praktický mini stativ, který využijete s DJI Osmo Pocket / Pocket 2 / Osmo Action / Action 2 / Osmo Action 3. Stativ velice jednoduše namontujete na zařízení a díky 1/4" závitu, můžete připojit i jinou techniku, jako je přídavné světlo, fotoaparát, držák telefonu nebo prodlužující tyč. Užijte si nové možnosti s multifunkčním stativem.

Cena od 250 Kč

MAVIC PRO Silikonová ochrana krytu závěsu šedá PGB183

Silikonová krytka kterou nasadíte na plastový kryt celého gimbalu dronu DJI Mavic Pro, zabrání poškození nebo poškrábání krytu, který chrání nejcitlivější část dronu - kameru. Krytka je vyrobena ze silikonu a nasadíte jí velice jednoduše během chvilky. Vybírat můžete z více barevných variant.

Cena od 1 Kč

PGYTECH Osmo - Držák přísavky pro sportovní kamery PGB677

Přísavka značky Pgytech je vybavena držákem, který je kompatibilní s DJI Pocket 2, DJI Osmo Action / 2 / 3, Gopro 9, Gopro 8, Gopro MAX, Insta360 ONE X, ONE R. Přísavku můžete můžete libovolně natáčet o 360° a využijete jí například při pořizování záběrů z auta nebo pro připevnění na sklo.

Cena od 800 Kč

Pgytech mini tripod + prodlužující tyč na akční kameru nebo stabilizátor PGB685 - 3

Multifunkční mini tripod značky Pgytech bude nepostradatelným parťákem pro ještě lepší a dynamičtější záběry s vaší kamerou Osmo Action, Osmo Pocket, Pocket 2, Insta 360 nebo GoPro. Tripod je navíc vybaven prodlužující tyčí, kterou natáhnete až do délky 40 cm a můžete, tak pořizovat ty nejlepší selfie záběry.

Cena od 425 Kč

Pgytech pouzdro na paměťové karty 1SA1004 - 31

Chcete mít všechny své paměťové karty pohromadě? Pořiďte si pouzdro značky Pgytech na paměťové karty a už se nebudete muset bát, že se vám karty poztrácí. Do koženého pouzdra se vejdou tři microSD karty nebo simkarty, čtyři SD karty a kolík na otevření přihrádky s microSD kartou v telefonu.

Cena od 399 Kč

Pgytech sada ND filtrů na DJI FPV závodní dron (ND 4/8/16) PGB832 - 5

Sada tří filtrů značky Pgytech je určená na objektiv DJI FPV závodního dronu a obsahuje filtr ND4, který využijete při východu/západu slunce, ND8, který se vám bude hodit při polojasnu a ND16 využijete při jasném slunečním záření. Filtry jsou vyrobeny z ultralehké konstrukce, která neovlivní dobu letu.

Cena od 894 Kč

Pgytech držák vrtulí na DJI Mavic Air 2 / Air 2S PGB808 - 12

Držák vrtulí značky Pgytech, který pasuje na drony DJI Mavic Air 2 a Air 2S, zabrání nechtěnému pohybu vrtulí například při ukládání do přepravní tašky a zamezí poškrábání těla dronu, nebo ulomení vrtulek při neopatrné manipulaci. Pořiďte si perfektního společníka pro bezstarostnou přepravu vašeho dronu.

Cena od 175 Kč