• Pravidelně aktualizujeme ceny zboží!

klenota.cz v akci


klenota.cz je internetový obchod, který má ve své nabídce následující produkty. Zobrazujeme Vám kompletní sortiment produktů od internetováho obchodu klenota.cz


Recenze klenota.cz

Obchod klenota.cz má ve své nabídce více než 3350 produktů. V sortimentu naleznete spoustu zboží. Internetový obchod klenota.cz nabízí spoustu slev, dopravu zdarma a většinu produktů mají skladem!


klenota.cz - slevové kupóny a slevy

Obchod klenota.cz nabízí spoustu slevových kupónů a slev. Od určité částky nabízejí i dopravu zdarma.
V tomto eshopu najdete mnoho produktů v rozmanitých kategoriích, najdete tu slevy, dopravu zdarma a spoustu výhod. Všechny jejch produkty jsou kvalitní a můžete si být jistí, že je najdete vždy za nejlepší možnou cenu. Mají širokou škálu zboží. Jejich produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby vám poskytly maximální pohodlí a trvanlivost. Můžete si být jistí, že eshop klenota.cz nabízí nejlepší možnou kvalitu a nejlepší služby. Můžete si být jistí, že vaše nákupy budou bezpečné a že budete spokojeni s jejich servisem. Díky jejich kvalitním produktům, slevám a dopravě zdarma můžete ušetřit peníze a čas při nákupu. Takže neváhejte a navštivte tuto kategorii produktů, kde najdete vše, co potřebujete!
Zobrazit slevy


Počet výsledků: 3350

Safírový zlatý prsten s diamanty KLENOTA

Krásný safírový prsten z bílého 14k zlata zdobí dva jemné diamanty. Safír v oválném brusu krásně vyniká, je zvýrazněna jeho nezaměnitelná barevná hloubka. Tento design je velmi oblíbený pro zásnuby. Potěší všechny ženy, které preferují barevné drahokamy.

Cena od 21 900 Kč

Minimalistický diamantový prsten z bílého zlata KLENOTA

Moderní prsten z bílého 14k zlata zdobí diamanty v kulatém brusu neboli brilianty. Trendy design tohoto prstýnku je ideální pro kombinování, slušet mu to však bude i samostatně. Nejvíce potěší ženy, které preferují minimalistické, kvalitní šperky.

Cena od 11 900 Kč

Diamantový prsten se safírem v bílém zlatě KLENOTA

Elegantní prstýnek z bílého 14k zlata s oválným safírem, který po obvodu zdobí čiré diamanty v kulatém brusu. Typicky modrý safír v bílém zlatě krásně vynikne a diamanty dodávají prstýnku dechberoucí třpyt. Díky relativně nízké výšce je pohodlný i pro každodenní nošení. Klasický zásnubní design, používán i v královských rodinách.

Cena od 18 900 Kč

Prsten se safírem a diamanty KLENOTA

Elegantní prstýnek z bílého 14k zlata s centrálním safírem a čirými diamanty. Typicky modrý safír je obklopen diamanty v briliantovém brusu, které mu dodávají krásný třpyt. Může být vhodným zásnubním prstenem, ale potěší i při jiné příležitosti.

Cena od 12 900 Kč

Rubínový prsten s diamanty ve zlatě KLENOTA

Prsten z bílého 14k zlata s typicky červeným rubínem a diamanty. Centrální kámen v oválném brusu v bílém zlatě krásně vyniká. Nepravidelný tvar obroučky dodává tomuto klasickému, elegantnímu prstenu punc originality. Tip na krásný zásnubní prstýnek, který potěší všechny milovnice přírodních drahokamů.

Cena od 19 900 Kč

Safírový prsten s diamanty ve zlatě KLENOTA

Prsten z bílého 14k zlata s modrým safírem a diamanty. Centrální kámen v oválném brusu v bílém zlatě krásně vyniká. Nepravidelný tvar obroučky dodává tomuto klasicky elegantnímu prstenu punc originality. Tip na zajímavý zásnubní prstýnek.

Cena od 19 900 Kč

Zlatý prsten s ametystem a diamanty KLENOTA

Prsten z bílého 14k zlata se sytě fialovým ametystem a diamanty. Centrální kámen v oválném brusu v bílém zlatě krásně vyniká. Nepravidelný tvar obroučky dodává tomuto klasickému, elegantnímu prstenu punc originality. Tip na krásný zásnubní prstýnek, který potěší všechny milovnice barevných drahokamů.

Cena od 10 900 Kč

Zlatý prsten se safírem a diamanty KLENOTA

Elegantní prsten vyrobený ze žlutého 14k zlata s modrým safírem v oválném brusu. Centrální drahokam doplňuje z každé strany jeden diamant. Tento design prstýnků je oblíbený i pro zásnuby, potěší všechny milovnice barevných drahokamů.

Cena od 35 900 Kč

Prsten z bílého zlata s halo akvamarínem a diamanty KLENOTA

Prsten v halo stylu z bílého 14k zlata zdobí modrý akvamarín, který je obklopen čirými diamanty. Díky robustnější obroučce prsten na ruce příjemně sedí a lze jej tak nosit klidně každý den. Může být skvostným dárkem i zásnubním překvapením.

Cena od 22 900 Kč

Prsten halo s diamanty a citrínem v bílém zlatě KLENOTA

Prsten v halo stylu z bílého 14k zlata zdobí kulatý citrín, který je obklopen bílými diamanty. Díky robustnější obroučce prsten na ruce příjemně sedí a lze jej tak nosit klidně každý den. Může být skvostným dárkem, který potěší ženy s láskou k výrazným šperkům.

Cena od 18 900 Kč

Prsten halo bílé zlato s granátem a diamanty KLENOTA

Výrazný zlatý prsten v oblíbeném halo stylu vyrobený ze 14k bílého zlata. Zdobí ho centrálně usazený granát o průměru 6 milimetrů, obklopený kolem dokola čirými brilianty. Zajímavý tip na dárek pro milovnici barevných drahokamů. Prohlédněte si tento model také v dalších barevných variantách.

Cena od 19 900 Kč

Prsten halo z bílého zlata se safírem a diamanty KLENOTA

Prsten v halo stylu z bílého 14k zlata zdobí modrý safír, který je obklopen bílými diamanty. Díky robustnější obroučce prsten na ruce příjemně sedí a lze jej tak nosit klidně každý den. Může být skvostným dárkem, který potěší ženy s láskou k výrazným šperkům.

Cena od 42 900 Kč

Safírový prsten s brilianty ve žlutém zlatě KLENOTA

Elegantní prsten vyrobený ze žlutého 14k zlata zdobí centrální safír v oválném brusu obklopený čirými brilianty, které dávají krásně vyniknout jeho charakteristické modré barvě. Oblíbený halo design inspirovaný královskými klenoty z něj dělá zajímavou volbu pro žádost o ruku.

Cena od 25 900 Kč

Safírový prsten Kate s brilianty v bílém zlatě KLENOTA

Elegantní prsten vyrobený z bílého 14k zlata zdobí centrální safír v oválném brusu obklopený čirými brilianty, které dávají krásně vyniknout jeho charakteristické modré barvě. Oblíbený halo design inspirovaný královskými klenoty z něj dělá zajímavou volbu pro žádost o ruku.

Cena od 25 900 Kč

Prsten v bílém zlatě s granátem a brilianty KLENOTA

Elegantní prsten vyrobený z bílého 14k zlata v oblíbeném halo designu připomínajícím květinu. Centrálně usazený granát doplňují čiré diamanty v briliantovém brusu. Jedná se o výraznou barevnou kombinaci, díky které prsten jistě přitáhne obdiv.

Cena od 24 900 Kč

Prsten z bílého 14k zlata s kulatým rubínem KLENOTA

Jednoduchý prstýnek z bílého 14k zlata s rubínem. Minimalistický tvar zlatého prstenu doplňuje 2,5mm, sytě červený rubín a dodává tak jemnému prstýnku punc jedinečnosti. Bílé zlato v kombinaci s královským rubínem působí luxusním dojmem i v minimalistickém provedení.

Cena od 11 900 Kč

Prsten z bílého 14k zlata s kulatým safírem KLENOTA

Jednoduchý prstýnek vyrobený z bílého 14k zlata zdobí minimalisticky uchycený modrý safír. Díky nenápadnému uchycení tento modrý drahokam krásně vyniká. Prsten se svým designem hodí pro každou příležitost, potěší zejména ženy, které preferují pohodlné prstýnky.

Cena od 11 900 Kč

Morganitový prsten v růžovém zlatě s diamanty KLENOTA

Zajímavě tvarovaný prstýnek z růžového 14k zlata zdobený oválným morganitem, který z každé strany doprovází jeden drobný briliant. Designem i barevnou kombinací se prsten skvěle hodí pro zásnuby nebo jako romantický dárek pro nejrůznější příležitosti.

Cena od 14 900 Kč

Akvamarínový prsten s brilianty v bílém zlatě KLENOTA

Elegantní halo prsten je vyrobený z bílého 14k zlata, do kterého jsou zasazeny čiré diamanty a něžně modrý akvamarín. Tento design prstenů je oblíbený také pro zásnuby. Vynikne zejména jako solitér.

Cena od 21 900 Kč

Prsten z růžového zlata s morganitem a diamanty KLENOTA

Výrazný prsten v oblíbeném halo designu je vyrobený ze 14k růžového zlata. Uprostřed ho zdobí kulatý morganit o průměru 6 milimetrů, obklopený kolem dokola čirými brilianty. Zajímavý tip na zásnubní prsten pro milovnici barevných drahokamů.

Cena od 21 900 Kč

Prsten halo s olivínem a diamanty v bílém zlatě KLENOTA

Výrazný zlatý prsten v oblíbeném halo stylu vyrobený ze 14k bílého zlata. Zdobí ho centrálně usazený olivín o průměru 6 milimetrů, obklopený kolem dokola čirými brilianty. Zajímavý tip na dárek pro milovnici barevných drahokamů.

Cena od 19 900 Kč

Prsten halo s rubínem a diamanty v bílém zlatě KLENOTA

Výrazný zlatý prsten v oblíbeném halo stylu vyrobený ze 14k bílého zlata. Zdobí ho centrálně usazený rubín o průměru 6 milimetrů, obklopený kolem dokola čirými brilianty. Zajímavý tip na dárek pro milovnici barevných drahokamů. Prohlédněte si tento model také v dalších barevných variantách.

Cena od 51 900 Kč

Zlatý prsten s granátem a brilianty KLENOTA

Elegantní prstýnek vyrobený z bílého 14k zlata zdobí centrálně usazený granát, který je z každé strany doplněn o zářivý diamant. Tento nadčasový model může být krásným dárkem. Zaručeně potěší všechny milovnice přírodních drahokamů.

Cena od 12 900 Kč

Zásnubní prsten s morganitem v růžovém zlatě KLENOTA

Prstýnek z růžového 14k zlata zdobí něžný morganit v oválném brusu, který po celém obvodu i po stranách prstenu doplňují čiré brilianty. Hodí se jako dárek k významné příležitosti a může se z něj stát i zajímavá volba pro zásnuby. Zaujal vás tento model? Prohlédněte si i jeho další barevné varianty.

Cena od 28 900 Kč

Prsten z bílého zlata s červeným rubínem KLENOTA

Prsten z bílého 14k zlata zdobený rubínem.

Cena od 12 900 Kč

Zlatý zásnubní prsten s rubínem a diamanty KLENOTA

Krásný prstýnek ze 14k žlutého zlata zdobí typicky červený rubín, který z každé strany doplňuje drobný bílý briliant. Klasické barvy i elegantní design z něj dělají skvělou volbu pro dárek k výročí i pro zásnuby.

Cena od 12 900 Kč

Zásnubní prsten s granátem a diamanty v bílém zlatě KLENOTA

Prstýnek z bílého 14k zlata zaujme kontrastní barevnou kombinací 14k bílého zlata a tmavého granátu. Tento tradiční rudý drahokam bývá spojován s láskou a tradičně se daruje k druhému výročí sňatku. 

Cena od 11 900 Kč

Zlatý prsten s olivínem a diamanty KLENOTA

Prsten ze 14k bílého zlata je ozdobený centrálně usazeným olivínem, který je z každé strany doplněn třemi čirými diamanty. Olivín neboli peridot je jasně žluto-zelený drahokam, sluší mu všechny barvy zlata a ve špercích vždy upoutá pozornost.

Cena od 11 900 Kč

Zlatý prsten s cushion akvamarínem a diamanty KLENOTA

Prsten z bílého 14k zlata, zdobený akvamarínem v brusu cushion a jemnými diamanty. Světle modrý drahokam se do bílého zlata skvěle hodí, společně tvoří jemnou a něžnou barevnou kombinaci. Prsten je ideální jako mimořádný dárek.

Cena od 16 900 Kč

Prstýnek z růžového zlata s granátem a diamanty KLENOTA

Prsten v halo stylu z růžového 14k zlata zdobí elegantní rudý granát, který je obklopen bílými diamanty. Díky robustnější obroučce prsten na ruce příjemně sedí a lze jej tak nosit klidně každý den. Může být skvostným dárkem, který potěší ženy s láskou k výrazným šperkům.

Cena od 19 900 Kč

Zlatý safírový prsten s brilianty KLENOTA

Nadčasový prsten vyrobený z bílého 14k zlata, modrého safíru v oválném brusu a čirých briliantů. Prohlédněte si také další barevné varianty a jiné šperky z této elegantní kolekce.

Cena od 25 900 Kč

Akvamarínový zásnubní prsten v bílém zlatě KLENOTA

Prstýnek z bílého 14k zlata s centrálně usazeným akvamarínem o průměru 6 mm. Z každé strany jej doplňují tři brilianty. Kombinace bílého zlata a něžně modrého akvamarínu je velmi něžná a půvabná. Prsten se díky svému designu hodí zejména jako zásnubní.

Cena od 14 900 Kč

Zlatý prsten s rubínem a diamanty KLENOTA

Elegantní prsten vyrobený ze žlutého 14k zlata zdobí oválný rubín v typicky červené barvě. Centrální drahokam z každé strany doplňuje jeden diamant v briliantovém brusu. Mimořádná volba pro zásnuby i dárek k výročí.

Cena od 21 900 Kč

Zlatý prsten s modrým safírem KLENOTA

Prsten vyrobený z bílého 14k zlata zdobí modrý safír v kulatém brusu. Tento prstýnek patří mezi nejpopulárnější v naší nabídce. Hodí se jako zásnubní i jako dárek pro různé příležitosti. Podívejte se také na pestrou nabídku dalších variant.

Cena od 12 900 Kč

Prsten z bílého 14k zlata s fialovým ametystem KLENOTA

Zajímavě tvarovaný prstýnek z bílého 14k zlata s fialovým ametystem. Kulatý brus drahokamu nechá vyniknout jedinečné barvě ametystu. Tvar prstýnku z něj dělá neobvyklý ale velmi půvabný prsten pro zásnuby. Prohlédněte si také další barevné varianty.

Cena od 9 900 Kč

Prsten halo z bílého zlata s morganitem a diamanty KLENOTA

Výrazný prsten v oblíbeném halo designu je vyrobený ze 14k bílého zlata. Uprostřed ho zdobí kulatý morganit o průměru 6 milimetrů, obklopený kolem dokola čirými brilianty. Zajímavý tip na zásnubní prsten pro milovnici něžných barev. Vyberte si také z nabídky dalších barevných kombinací.

Cena od 21 900 Kč

Zásnubní prsten v bílém zlatě s akvamarínem a diamanty KLENOTA

Výrazný prsten z bílého 14k zlata zaujme na první pohled díky průzračně modrému akvamarínu v brusu cushion. Tento jedinečný drahokam je obklopen diamanty, které drahokamu dodávají krásný třpyt. Tento prsten dáme jistě zajistí obdiv.

Cena od 26 900 Kč

Prsten s akvamarínem a diamanty z růžového zlata KLENOTA

Elegantní prsten z růžového 14k zlata zdobí akvamarín v oválném brusu obklopený čirými brilianty, které dodávají této něžné, avšak neobvyklé barevné kombinaci krásný třpyt. Oblíbený halo design, připomínající květinu, z něj dělá zajímavou volbu pro žádost o ruku.

Cena od 21 900 Kč

Prsten s oválným morganitem a diamanty KLENOTA

Prstýnek vyrobený z trendy růžového 14k zlata zdobí morganit v oválném brusu doplněný o čiré diamanty. Růžový morganit získává v této barvě zlata výraznější a sytější tón. Tato romantická barevná kombinace zaujme i jako zásnubní překvapení.

Cena od 25 900 Kč

Safírový prsten s diamanty v bílém zlatě KLENOTA

Prstýnek vyrobený z bílého 14k zlata zdobí oválný, nezaměnitelně modrý safír. Po obou stranách ho doplňuje řádka čirých briliantů, které dávají vyniknout barvě centrálního drahokamu. Může se jednat o netradiční zásnubní prsten či dárek k jiné příležitosti. Prohlédněte si jej také v dalších barevných variantách.

Cena od 22 900 Kč

Zlatý prsten s morganitem a diamanty KLENOTA

Jemný prsten vyrobený ze žlutého 14k zlata je ozdobený světle růžovým morganitem. Prsten je v halo stylu, tedy centrální kámen je obklopen jemnými, čirými diamanty. Tento styl patří mezi nejoblíbenější zásnubní varianty a něžný morganit přímo vybízí k darování z lásky.

Cena od 21 900 Kč

Zlatý prsten s růžovým safírem KLENOTA

Romantický prstýnek z růžového 14k zlata zdobený kulatým safírem v růžovém odstínu. Tento design v nejrůznějších variantách patří k neoblíbenějším v naší nabídce. Potěší jako dárek z lásky a může být také krásným překvapením při zásnubách.

Cena od 12 900 Kč

Prsten z bílého zlata s růžovým safírem KLENOTA

Jemný prstýnek ve velmi oblíbeném designu zdobený méně známým růžovým safírem zasazeným do bílého 14k zlata. Elegantní doplněk, krásný dárek nebo zásnubní prsten pro ženu s láskou k přírodním drahokamům.

Cena od 12 900 Kč

Prsten z bílého zlata se safírem a diamanty KLENOTA

Prsten z bílého 14k zlata zdobí centrálně usazený modrý safír, doplněný po stranách dvěma menšími brilianty. Díky nápaditému a zároveň nadčasovému designu se dá tento šperk nosit při nejrůznějších příležitostech klidně každý den. Hodí se i jako zásnubní prstýnek pro ženu s láskou k barevným kamenům.

Cena od 22 900 Kč

Prsten s akvamarínem a diamanty v bílém zlatě KLENOTA

Výrazný prsten z bílého 14k zlata zaujme zejména centrálním světle modrým akvamarínem. Tento jemný drahokam z každé strany doplňují dva bílé diamanty. Prstýnek se skvěle hodí k žádosti o ruku, ovšem potěší také jako dárek.

Cena od 16 900 Kč

Diamantový prsten z růžového zlata ve tvaru kytičky KLENOTA

Prstýnek z růžového 14k zlata svým tvarem připomíná květinu a zaujme tak svým svěžím a hravým stylem. Zdoben je čirými diamanty v briliantovém brusu. Může být například krásnou připomínkou narození dcery nebo originální volbou pro zásnuby. Potěší všechny ženy, které obdivují přírodní motivy.

Cena od 19 900 Kč

Prsten z růžového 14k zlata s morganitem a diamanty KLENOTA

Romantický zásnubní prsten z růžového 14k zlata zdobí centrální morganit, světle růžový drahokam z rodiny berylů. Obroučka prstenu je posázena diamanty v briliantovém brusu. Jedná se o úchvatný prsten, který potěší zejména ženy, které obdivují něžné šperky.

Cena od 14 900 Kč

Diamantový prsten s morganitem v růžovém zlatě KLENOTA

Prsten vyrobený z růžového 14k zlata zdobí diamanty v briliantovém brusu a centrálně usazený morganit o rozměrech 5 x 7 mm. Růžové zlato je k morganitu ideální volbou, skvěle totiž nechává vyniknout jeho přirozenou růžovou barvu.

Cena od 19 900 Kč

Citrínový prsten ve žlutém zlatě s diamanty KLENOTA

Úchvatný prstýnek vyrobený ze žlutého 14k zlata, kterému dominuje výrazný citrín v kulatém brusu. Z každé strany jej doplňují dva diamanty v briliantovém brusu. Svým designem se skvěle hodí jako zásnubní prsten, ale potěší i při jiné příležitosti.

Cena od 13 900 Kč

Zlatý halo prsten s rubínem a diamanty KLENOTA

Luxusní prsten ze žlutého 14k zlata zdobí typicky červený rubín, který je obklopen bílými diamanty. Díky robustnější obroučce prsten na ruce příjemně sedí a lze jej tak nosit klidně každý den. Může být skvostným dárkem, který potěší ženy s láskou k výrazným šperkům.

Cena od 51 900 Kč

Rubínový prsten s brilianty ve žlutém zlatě KLENOTA

Elegantní prsten ze žlutého 14k zlata zdobí centrální rubín v oválném brusu obklopený čirými brilianty, které dávají krásně vyniknout jeho charakteristické červené barvě. Oblíbený halo design z něj dělá zajímavou volbu pro žádost o ruku.

Cena od 25 900 Kč

Diamantový prsten ze žlutého zlata ve tvaru květiny KLENOTA

Roztomilý prstýnek s kytičkou vyrobený ze žlutého 14k zlata. Prsten je zdoben sedmi diamanty v briliantovém brusu. Jedná se o hravý design, který potěší také jako dárek.

Cena od 12 900 Kč

Zlatý prsten s granátem a bílými diamanty KLENOTA

Výrazný prsten ze žlutého 14k zlata zdobí tmavě malinový granát, který z každé strany doplňuje jeden bílý diamant v briliantovém brusu. Tato barevná kombinace je skutečně nepřehlédnutelná a jistě přitáhne obdiv. Prstýnek může být krásným dárkem nebo mimořádnou volbou pro zásnuby.

Cena od 28 900 Kč

Zlatý prstýnek s morganitem a diamanty KLENOTA

Krásný zásnubní prstýnek vyrobený ze žlutého 14k zlata zdobí oválný morganit a dva jemné diamanty. Prsten je vhodný pro ty, kteří hledají úchvatný a romantický šperk. Potěší zejména obdivovatelky něžných šperků. Prohlédněte si také další barevné varianty.

Cena od 14 900 Kč

Prsten s morganitem a diamanty v růžovém 14k zlatě KLENOTA

Krásný morganitový prsten z růžového 14k zlata zdobí dva jemné diamanty. Morganit v oválném brusu získává v růžovém zlatě krásný něžný tón. Tento design je velmi oblíbený pro zásnuby. Potěší všechny ženy, které preferují barevné šperky.

Cena od 14 900 Kč

Zlatý zásnubní prsten se safírem KLENOTA

Zajímavý prsten z bílého 14k zlata s modrým safírem v kulatém brusu. Moderní design a čisté linie dělají z tohoto prstýnku šperk ideální pro každý den. Modrý safír v bílém zlatě přímo září. Může se jednat o originální volbu pro zásnuby. Tento prsten ocení ženy, které preferují nízké a praktické prsteny.

Cena od 26 900 Kč

Zlatý prsten s diamanty a safírem KLENOTA

Krásný prstýnek vyrobený ze žlutého 14k zlata zaujme zejména centrálně usazeným safírem o průměru 4 mm. Obroučku prstenu pak zdobí bílé diamanty v kulatém neboli briliantovém brusu. Tip na zásnubní prsten pro obdivovatelky barevných drahokamů. Prohlédněte si také další barevné varianty.

Cena od 21 900 Kč

Diamantový prsten z bílého zlata ve tvaru květiny KLENOTA

Roztomilý prstýnek s kytičkou vyrobený z bílého 14k zlata. Prsten je zdoben sedmi diamanty v briliantovém brusu. Jedná se o hravý design, který potěší také jako dárek.

Cena od 12 900 Kč

Diamantový prsten z růžového zlata ve tvaru květiny KLENOTA

Roztomilý prstýnek s kytičkou vyrobený z růžového 14k zlata. Prsten je zdoben sedmi diamanty v briliantovém brusu. Jedná se o hravý design, který potěší také jako dárek.

Cena od 12 900 Kč

Zlatý diamantový prsten se safírem KLENOTA

Prstýnek vyrobený ze žlutého 14k zlata zdobí čiré diamanty a kulatý modrý safír zasazený v designu připomínajícím otevřený květ. Tento prsten může být krásnou originální zásnubní volbou, kterou ocení dámy s láskou k přírodním motivům. K dispozici je také v dalších barevných provedeních.

Cena od 12 900 Kč